Antiaging Krem 50 ml - Krem
Antiaging Krem 50 ml - Krem

Antiaging Krem 50 ml (HTBU166)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 960,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 816,00 TL(KDV Dahil)
816,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Salyangoz Kreminin Cilde Sunduğu Faydalar Nelerdir?
Mucizevi bir içerik olan salyangoz musini yüzünüze çok geniş bir yelpazede bakım sunar. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla sevebileceği bir kremdir. Bu sebeple Salyangoz kreminin faydaları oldukça fazladır.

Cildinizi alt katmanlarına kadar nemlendirerek canlı bir ışıltı verir.
Bileşeninde bulunan hyalüronik asit, peptitler, proteinler ve yoğun allantoin maddesi cildinizi nemlendirerek dış etkenlere karşı korur.
Doğal içeriği sayesinde cilt bariyerinizi sağlıklı bir şekilde güçlendirir.
Pürüzsüz bir his bırakır.

Antiaging / (Salyangoz Kremi ) Nasıl Ortaya Çıkmıştır?
Hepimizin yakından tanıdığı salyangozlar, yumuşak vücutlarını koruyan hassas ve ince bir dış kabuğa sahiptirler. Sulu yerleri, nemli bölgeleri ve yağmuru seven bu hayvanların kabukları çok kolay çatlayabilir. Ama böyle bir felaket karşısında bu küçük yaratıklar çaresiz değildirler. Çünkü kabuklarını kendi özel ürettikleri bir salgıyla yenilerler.

Salyangozları belki de en ilginç yapan ve bizi yine doğal yaşama hayran bırakan şey, onların kendilerini onarabilme gücüdür. Cilt bakımında kullanılmaya başlanması Antik Yunan’a kadar uzanır. Doğal bir nemlendirici olmasıyla dikkat çeken musin; çoğunlukla krem, tonik ve serumlarda karşımıza çıkar.

Allantoin Nedir?
Allantoin salyangoz salgısında yoğun şekilde bulunan bir maddedir. İçerisinde yüksek miktarda kolajen, vitamin, potasyum ve kalsiyum içerir. İçerdiği kolajen sayesinde gözenek ve cilt yüzeyinde oluşan patojenleri yok eder. Cilt yüzeyinde bariyer oluşturmasının yanı sıra, aynı zamanda da yoğun olarak nemlendirme özelliğine sahiptir.

Cilt yüzeyinde oluşan çatlaklar, izler, lekeler ve ince kırışıklıkların giderilmesi için allantoin içeren ürünler tercih edilir. Bu mucizevi madde son derece hızlı ve etkili sonuç vermesiyle bilinir. Allantoin barındıran ürünleri kullanmaya başladıktan sonra 3 gün içinde gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Allantoinin cilt üzerindeki etkisinin keşfinden sonra allantoin içeren kremler, tonikler ve serumlar üretilmiştir.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?
Yoğun nemlendirme etkisi olan bu kremi, cildinizi güzelce temizledikten sonra uygulamalısınız. Bolca sürmeniz gerekmez; çünkü az miktarı bile size uzun süre nemlendirme sağlayacaktır. Avuç içiniz ve parmak uçlarınız yardımıyla masaj yaparak yedirmenizi öneriyoruz.

Salyangoz kremi sürüldüğünde yapısı gereği yapış yapış bir his bırakabilir. Bu sizi yanıltmasın! Bu his, musinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır.

Gündüzleri cildimiz dış etkenlere daha çok maruz kalır. Bu da kremin yüzdeki doğal etkisini önleyebilir. Bu yüzden kremi gece kullanmanızda fayda var. Gece cilt bakım rutininize eklediğinizde ürünün etkisini daha çok hissedeceksiniz. Uyandığınızda ise neme doymuş yumuşacık parlak bir cilt sizi bekliyor olacak. Sonrasında yapmanız gereken sadece yüzünüzü soğuk suyla yıkayıp cildinizi uyandırmak olacaktır.

Salyangoz Krem, Salyangoz Tonik ile Birlikte Kullanılabilir Mi?
Tonik kullanmak cilt bakım rutininin önemli parçasıdır. Toniklerin en büyük özellikleri sıvı formda olmalıdır. Yani krem gibi katı formda değillerdir; bu yüzden moleküler yapıları ve nemlendirme dereceleri daha farklıdır. Salyangoz tonik de salyangoz krem gibi doğal içeriklerle formüle edilmiştir ve benzer içeriklere sahip oldukları için birbirlerini desteklerler. Bu sebeple birlikte kullanılmalarında hiçbir sakınca yoktur.

Salyangoz kremini yüzünüze uyguladıktan sonra toniği üzerine sıkarak kullanabilirsiniz. Kremin üzerine uygulanan toniğin daha etkili bir nemlendirme yaptığını yüzünüzdeki ışıltıdan hissedeceksiniz.

Hatice Teyze Salyangoz Kreminin Farkı
En iyi içeriklerle uzun uğraşlar ve denemeler sonucu elde edilen formüllerimiz sizlere kalitenin ve doğallığın gerçek etkisini göstermeyi amaçlar. Bizler bu uzun ve meşakkatli süreçte sizin sağlığınızı düşünerek adım atıyoruz. İçeriklerin doğal olmalarının yanı sıra kaliteli olmaları da bizim için bir diğer önemli noktadır.

Kaliteden yoksun bir ürün ne kadar doğal bir yolla edinilmiş olursa olsun cildinizde etkisini göremeyebilirsiniz. Hakiki özlerle oluşturulan kremimiz de bu aşamaların hepsinden geçerek sizlere sunulmaktadır.

Diğer doğal krem kategorisindeki ürünlerimiz gibi Hatice Teyze Salyangoz Kremi de zararlı katkı maddeleri ve koruyucular içermeyen bir üründür. Doğal içerikli ürünlerin cildinize verdiği cömert değişimi ve farkı hissedecek, cildinizi yeniden keşfedeceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR