At Kestanesi Kremi - 50 ml.

At Kestanesi Kremi - 50 ml. (HTBU024)

Fiyat : 1.100,00 TL(KDV Dahil)
At kestanesi kremi özellikle olgun cilde sahip kişilerin severek kullanacağı bir üründür.

At kestanesi bitkisi içeriği bakımından zengin antioksidanlara sahiptir. Yaşlanma karşıtı olarak bilinen at kestanesi aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırır. İçeriğinde cilde esnekliğini veren maddeler ve kolajen bulunur. Özellikle hassas ciltlerin bir problemi olan belirgin kılcal damarların çeperlerini güçlendirerek istenmeyen görüntüyü hafifletir.

At Kestanesinin Hikayesi
At kestanesi isminin geçmişi, oldukça eski yıllara dayanır. Eski zamanlarda yaşayan insanlar, bu meyvenin atların nefes almasını kolaylaştırdığına inanmaktadır. Aynı zamanda, kestaneye benzeyen yapısı sayesinde bu ismi almıştır.

Günümüzde ise bu bitkiden çeşitli doğal ürünler meydana getirilir. At kestanesi kremi ise bu ürünlerden bir tanesi ve en önemlisidir.
Hatice Teyze At Kestanesi Kremi Nasıl Kullanılır?
Hatice Teyze At Kestanesi Kremini cildinizi günlük makyaj ve kirlerden arındırdıktan sonra temiz bir cilt üzerine uygulamanız önerilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz.

Hatice Teyze At Kestanesi Kreminde Hangi Malzemeler Bulunuyor?
Güçlü bir etkiye sahip olan Hatice Teyze at kestanesi kreminin içinde bulunan yararlı bileşenler şu şekildedir:

At kestanesi yağı
Susam yağı
Hodan yağı
Mavi anemon çiçeği yağı
A vitamini
E vitamini
Pentanol
Gliserin

Tam bir cilt dostu olan susam A, B, E ve K vitaminleri açısından zengindir. Hodan bitkisinin ise cilde dolgunluk kazandırdığı ve kolajen açısından zengin olduğu bilinmektedir. E vitamini ve Gliserin cildin nemlenmesine yardımcıdır.

Hatice Teyze markası, minerallerin, vitaminlerin ve güçlü etkileri bulunan çeşitli bitkilerin doğal gücünden faydalanarak çeşitli kremler ve yağlar üretir. Hatice Teyze at kestanesi kremi de bunlardan bir tanesidir. Doğal bitkilerin mucizevi özelliklerinden faydalanarak üretilen bu doğal kremin vücudunuza sağladığı değişime inanamayacaksınız.

Hatice Teyze At Kestanesinin Doğallığı ve Fiyatı
Hatice Teyze at kestanesi kremi, üretim sürecinde tamamen doğal yöntemlerden elde edilen bir üründür. Yağların üretiminde kullanılan teknik ise soğuk sıkım tekniğidir. Yağ üretimi aşamasında kullanılan maddeler tamamen paslanmaz çelikten oluşur. Elde edilen yağların tortuları doğal çökertme uygulaması ile ayrıştırılır.

Üründeki malzemelerin toprağa ekilmesinden işlenme sürecine kadar olan her adımda detaylı analizler yapılır. Hatice Teyze ekibi daha tohumlar toprağa verilmeden önce mühendisleriyle analizlerini yapar ve bunun sonucunda ürünlerin doğru şartlar altında yetiştirilip atölyelere geldiğinden emin olur. İşlenme sürecinde ise; dedelerimizden gelen geleneksel yöntemler yeni teknoloji ile buluşturulur ve üretim aşamasına geçilir.

Tamamen doğal içeriğe sahip at kestanesi kremi, üretimden evinize gelen süre içerisinde harcanan emekten dolayı daha pahalıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR