Eşek Sütlü Krem 50 ml - Krem
Eşek Sütlü Krem 50 ml - Krem

Eşek Sütlü Krem 50 ml (HTBU147)

Fiyat : 1.100,00 TL(KDV Dahil)
1.100,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Yoğun olarak kollajen içerdiği için oldukça değerli bi kremdir. 
Cildin etkili şekilde nem tutma kapasitesini artırır. 
Cilt elastikiyetinin onarılmasına destek verir. 
Kullanılmaya başlandıktan kısa süre sonra cildin canlandığı, pürüzsüzleştiği ve genç bir görünüm kazanmaya başladığı gözlemlenmektedir.

 

Doğanın en nadide değerlerinden biri olan eşek sütü mucizesi, pH değeri ve bileşimi açısından anne sütüne en yakın süt olma özelliğiyle önemli bir yere sahip. Bu önemin farkındalığıyla, eşek sütünü özenle koruyor ve kullanıyoruz.
Hatice Teyze Eşek Sütlü Krem, bakımını üstlenerek büyük bir özenle yetiştirdiğimiz eşeklerin titizlikle elde edilen sütlerinden hazırlanır. Çevre köylerde tanışıp bakmaya başladığımız bu eşeklere severek ve kıymetini bilerek yaklaşırız. Tamamıyla doğal olan eşek sütü, işte bu kıymetin değerlendirilmesiyle sizlere sunulur!

Eşek Sütlü Krem Nasıl Ortaya Çıktı?
Eşek sütü; tarihin her sahnesinde karşımıza çıkan, efsanelere konu olmuş, güzellik kraliçeleriyle birlikte anılmış doğal bir üründür. Eşek sütünün öyküsü, antik çağlara kadar dayanarak cazibesini arttırır ve doğanın mucizesini gözler önüne serer.

Eski Mısır kadınlarının güzellik sırları arasında yer alan eşek sütü, az bulunan nadide bir eser gibidir. Efsanelerde anlatıldığı haliyle Kleopatra, günlük banyosunu eşek sütüyle yapardo. Her bir banyosu için tam 700 eşeğin sağılması gerekliydi. İşte Kleopatra’nın dillere destan güzelliği tam da buradan geldiği rivayet edilir.

Eşek sütünün adeta sihirli bir değnek değmiş gibi güzelleştirdiği tek kadın Kleopatra değildi. Roma imparatoru Nero’nun değerli eşi de ismi bu mucizeyle anılan asillerden biriydi. Poppaea Sabina isimli bu güzel kadın, eşek sütünün cildini gençleştirdiğini söylüyordu. Daha yakın tarihlerde, Napolyon Bonapart’ın kardeşi de cilt bakımını yaparken eşek sütünden yararlanırdı

Eski çağlarda şiirlerde dahi bahsi geçen eşek sütü, günümüz imkanlarında sürdürülebilir ve doğal bir ürün olması yönüyle dikkat çekerek kadınların tercihleri arasında yer alıyor.İçerdiği aminoasit, vitamin ve besin değerleriyle fonksiyonel bir gıda olarak anılan eşek sütü çeşitli yollarla kullanılabilir.

Hatice Teyze imzasının kalitesiyle hazırlanan bu krem, özenle yetiştirdiğimiz eşeklerden titizlikle sağılan süt ile elde edilir. Cilt bakımınız için taze, doğal ve saf bir yol arıyorsanız bu ürün tam da size göre!

Eşek Sütlü Krem Nasıl Kullanılır?
El, yüz ve vücut kremi olarak haricen kullanılır. Ürünü cildinize uygulamadan önce bölgenin iyice temizlenmiş ve kuru olduğundan emin olarak uygulayınız.
Düzenli bir cilt bakımıyla teninizi daha yumuşak, daha sıkı ve sağlıklı hale getirmek için doğadan gelen saflığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatice Teyze eşek sütlü krem, bu saflığı ulaşılır kılmak için büyük bir hassasiyetle hazırlanır. Bu anlamda tamamen doğal bileşenlerden oluşan eşek sütlü krem, cilt bakımınızı en doğal malzemelerle gerçekleştirmenizi sağlar. 100 ml’lik ambalajıyla sunulan bu doğal krem, güzellik rutininizin vazgeçilmezi olacak!

Eşek Sütlü Kremi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Hatice Teyze Eşek Sütlü Krem harici kullanım içindir. Yutulmaz. İlaç olarak kullanılamaz. Kremi kullanmadan önce kolunuzun üzerinde alerji testi uygulamanız önerilir.
Laktoz alerjiniz varsa ürünü kullanmanız tavsiye edilmez.
Kremi kullandıktan sonra kapağını kapatarak çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza ediniz. Ürünü; oda sıcaklığında, güneş görmeyecek biçimde, kendi ambalajında saklayınız.

Eşek Sütlü Kremin Farkı
Hatice Teyze Eşek Sütlü Kremi, tamamen doğal biçimde elde edilen eşek sütünü kullanarak hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Bakımını üstlenerek özenle yetiştirdiğimiz eşeklerin sütünden elde edilen bu çok özel krem, doğal yollarla elde edilmesi ve tamamıyla saf bir ürün olması sebebiyle piyasadaki benzerlerinden ayrılır.
Hatice Teyze, doğanın mucizesini sizlerle buluştururken en kaliteli ve en hassas üretimi gerçekleştiriyor. Eşek sütlü krem faydalarından yararlanmanız için özenle hazırlanıyor. Cildinize verdiğiniz değeri biliyor ve güzellik ritüellerinizi en doğal hale getirmek arzusuyla çalışıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR