Eşek Sütlü Tonik 100 ml - Tonik
Eşek Sütlü Tonik 100 ml - Tonik

Eşek Sütlü Tonik 100 ml (HTBU148)

Fiyat : 670,00 TL(KDV Dahil)
670,00 TL 'den başlayan taksitlerle

 

Öncelikle "Tonik Nedir ve Ne İşe Yarar?" sorusunun cevabını vererek işe başlayalım. 

 

Tonik, cildinizi temizlediğiniz sırada ilk aşamada ciltten arınmayan yağ ve kirlerin arınmasına yardımcı olur ve cildin pH dengesinin korunmasını sağlar. 
Bununla beraber cildinizi temizledikten sonra kullanacağınız nemlendirici, serum gibi cildi besleyen ürünlerin cildiniz tarafından kolayca emilmesine yardımcı olur. Bu da kullandığınız besleyici ürünlerin etkisini arttırır.
Ya da kullandığınız nemlendirici, serum gibi ürünlerin tamamlayıcısıdır ve kremden sonra sürülüp cildinizde kalarak etkisini pekiştirir.

 

Bizim toniklerimiz ciltte kalması gereken, nemlendirici ya da serumunuzdan sonra üzerine yüzünüzü ortalayarak 1-2 fıs ile kullanabileceğiniz şekilde formüle edilmiştir. 

 

 

Kleopatra’dan İmparatoriçe Sabina’ya ve Pauline Bonaparte’a kadar tarihin tüm güçlü kadınlarının güzelliklerinde kalıcı bir iz bırakan eşek sütü, antik çağlardan beri kozmetik amaçlı kullanılıyor. Eşek sütü banyoları, yüz yıkama alışkanlıkları, güzellik maskeleri ya da çeşitli bakımlarla eşek sütü mucizesinden faydalanan bu kadınlar, tarihin tozlu sayfalarında bakım sırlarını gelecek nesiller için de paylaşırlar. Hem güçleriyle hem de güzellikleriyle baş döndüren kraliçeler, imparatoriçeler ve prensesler, eşek sütünün mucizesini adeta kozmetiğin mihenk taşı olarak yorumlanır.

Anne sütüne olan benzerliği ile bilinen eşek sütü, antik çağlarda bebek beslenmesi için de kullanıldığı biliniyor.. Ayrıca, cildin beyazlığını koruduğuna dair olan inanç da asırlardır süregelir.

Eşek sütü; içeriğinde bulunan A, B1, B2, C, E vitaminleri ve çeşitli mineraller ile adeta keşfedilmeyi bekleyen bir hazine niteliğine sahiptir. Tüm bu bileşenleri bir tonik içinde bir araya getiren Hatice Teyze, keşfedilmeyi bekleyen bu hazinenin tüm kadınlara ulaşmasını arzuluyor. Dişilik enerjisinin vermiş olduğu tutku, eşek sütlü tonik ile gücünü daha çok artırarak sizlere rehber olmak üzere cildinizle buluşuyor.

Hatice Teyze’nin özenle seçtiği ve gözü gibi baktığı,eşeklerden doğal yollarla elde edilen eşek sütü, doğal bir serüvenle Hatice Teyze ürünlerinde sizlere sunuluyor. Siz de bu serüvenin bir parçası olmak istiyorsanız Hatice Teyze doğallığı ile eşek sütü toniği mucizesinden şimdi yararlanabilirsiniz. Doğanın efsunlu güzelliği cildinizle buluşmak üzere Hatice Teyze eşek sütlü toniğinde sizleri bekliyor.

Eşek Sütlü Tonik Doğal mı?
Beslenmeleri için büyük özen gösterilen eşeklerden elde edilen eşek sütlü tonik tamamen doğal içeriklidir. Doğayı ve doğanın tüm mucizelerini insanlarla buluşturmayı amaçlayan Hatice Teyze, hiçbir katkı maddesi olmayan ürünleri rutin bakımınızın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Paraben, sülfat ya da herhangi bir kimyasal maddeyi barındırmayan tamamen doğal ürünler cildinize bambaşka bir dokunuş yapmak için özenle üretiliyor. Doğal tonik olarak kullanacağınız eşek sütlü tonik, doğal bileşenleriyle cildinize parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayacak.

Eşek Sütlü Tonik Nasıl Kullanılır?
Hatice Teyze Eşek Sütlü Tonik, güzelce temizlenmiş ve nemlendirici uygulanmış cilde nazikçe masaj yapılarak uygulanır ve birkaç dakika kadar beklenir. Düzenli kullanımda cildinizdeki parlaklığı anında gözlemleyebileceğiniz bu ürün, Hatice Teyze eşek sütlü kremi ile bir araya gelince cildinizde daha etkili bir sonuç verecektir.

Eşek Sütlü Toniği Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Güzellikleriyle dillere destan birçok insanın biricik sırrı olan eşek sütü, diğer sütlere kıyasla daha fazla D vitamini içerir ve yağ açısından daha düşüktür. İçerdiği vitaminler ve mineraller sayesinde cilt üzerinde oluşan bakterilerin büyümesine engel olur. Eşek sütlü toniği kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise ürünün dahili olarak kullanılamayacağıdır.

Laktoz alerjiniz varsa, eşek sütü içeren ürünleri kullanmamanız gerekir. Alerjiniz olduğundan emin değilseniz, ürünü cildinizin görünmeyen bir yerinde deneyerek test edebilirsiniz. Alerjik reaksiyon oluşması halinde, kesinlikle yüzünüzde ve vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanmamanız gerekir.

Hatice Teyze’nin sizlerle buluşturduğu bu eşsiz ürünü kullanırken doğanın büyüsünü anında teninizde hissedebilirsiniz.

Eşek Sütlü Toniğin Farkı
Hatice Teyze’nin tamamen doğal ürünleri çiftliklerden evinize kadar gelerek sizlerin bu serüvene ortak olmasını sağlıyor. Eşek sütlü toniğin içeriğinde herhangi bir katkı olmaması, ürünü tamamen doğal ve kaliteli bir hale getirir. Hatice Teyze, tamamen el yapımı ve katkı maddesiz ürünlerini doğal çiftliklerden ve tarlalardan elde eder.

Eşeklerin en kaliteli sütü verebilmesi için tamamen doğal bir ortamda ve doğal bir şekilde beslenmesi sağlıyoruz. Onların sağlığını da önemseyerek ve en iyi şekilde beslenmelerini sağlayarak, en verimli sütleri elde ediyoruz. Her aşamasını denetlediğimiz ve üzerinde çeşitli analizler yaptığımız doğal ürünlerimize, çok fazla emek harcıyor ve özen gösteriyoruz. Tarlalardan ve çiftliklerden evinize doğrudan yolculuk eden ürünleri, Hatice Teyze kalitesiyle şimdi gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilir ve doğanın enerjisini vücudunuzda hissedebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR