Karadut Reçeli - 310 gr - Reçeller
Karadut Reçeli - 310 gr - Reçeller

Karadut Reçeli - 310 gr (HTRÇ025)

Fiyat : 195,00 TL(KDV Dahil)
195,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Gurme reçel severlerin tercihi Kahvaltının ve soslu tatlıların en özel tatlarından bir diğeri Karadut Reçeli!

Hatice Teyze Karadut Reçeli Akdeniz bölgesinin verimli topraklarında yetişen taze meyveler kullanılarak, geleneksel tarifler ve sağlığa uygun, hijyen şartları sağlanmış yenilekçi tekniklerle denetlenerek üretilip ambaljlanmaktadır.
Reçellerimiz hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve glikoz şurubu içermez. Pancar şekeri kullanılmıştır.
Reçelimiz tüm yetiştirme ve hasat dönemi denetlenmiş bahçelerden gün doğumu serinliğinde toplanan Karadutlar kullanılarak yapılır. Öğleye kadar atelyeye gelen meyveler tekrar seçilerek ön yıkama yapılır. Reçellerimizde ezik, bütünlüğü bozulmuş aşırı olgun ya da olmamaış meyveler kullanılmaz.  Ön yıkama aşamasından geçen dutlar dinlenmeye alınır ve süzülüp kuruması sağlanır. Bütün üretim aşamasında sertlik ve kloru ölçülen tadı bozmayacak su kullanılmaktadır.
Dinlenme aşamasındaki karadutlar bir katman şeker ve bir katman dut olarak dizilir.  Bir gece beklenir dut suyunu bırakır ve pancar şekeri ile karadut özdeşleştirilir daha sonra kazanlarda karadut kaynatılır içine az miktarda limon eklenir kaynama aşaması bittikten sonra yaygın tepsilere aktarılır Ve tekrar dinlendirilir. Bu aşamadan sonnra hijyenik ortamda steril malzemelerle  paketlenir.
Hatice Teyze Karadut Reçeli koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermez. Özenle seçilen meyvelerden  geleneksel şekilde üretilen ve son derece hijyenik olarak ambalajlanan Hatice Teyze Karadut Reçelini tüketirken meyve aromasını tam lezzetiyle alabilirsiniz.

Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, tamamen doğal yöntemlerle üretilmiş muhteşem doğallığı ve lezzetiyle Karadut Reçeli.
Koruyucu, yapay tatlandırıcı ve aroma içermez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR