Kükürtlü Ballı Eşek Sütlü Sabun - Sabun
Kükürtlü Ballı Eşek Sütlü Sabun - Sabun

Kükürtlü Ballı Eşek Sütlü Sabun (HTSB042)

Hatice Teyze Kükürtlü Ballı Eşek Sütü Sabun cildinize, derinlemesine temizlikle birlikte hassas bir dokunuş bırakacaktır. Doğanın en büyük gücüne sahip iki bileşenin bir araya geldiği bu sabun cildini yatışmış, pürüzsüz ve genç hissetmek isteyen herkes tercihi oluyor!

Eşek Sütünün ve Kükürtün Faydaları Nelerdir?
Bolca vitamin ile mineral deposu olan ve anne sütüne benzerliğiyle dikkat çeken eşek sütü, Hatice Teyze’ye ilham olmuştur. Cilt üzerindeki etkileriyle tam bir güzellik iksiri olarak bilinir. İçeriğinde A, B1, B6, C, E ve D vitaminleri ile Omega 3 ve 6 yağ asitleri bulunmaktadır. Kalsiyum bakımından da zengin olduğu bilinmektedir.

Hücre onarımı ve yenilenmesine yardımcı A vitamininin farklı bir formu olan retinol, doğal bir şekilde eşek sütünde bulunur. Retinol ise cildin dolgunluğu ve sıkılığı için gerekli olan kolajen salgısının artmasına yardımcıdır. Sadece bu özelliğinden dolayı bile eşek sütü son derece kıymetlidir.

Eşek sütünün cilt üzerinde bilinen faydaları şunlardır;
Yaşlanmanın etkilerini azaltmaya yardımcıdır.
Antioksidan özelliği sayesinde akne ve sivilce gibi cilt problemleriyle savaşmaya yardım eder.
Güneş lekelerinin görünümünün hafiflemesine destek olur.
Cildin dolgunluğunun ve sıkılığının korunmasına yardımcıdır.
Egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisinden eşek sütünden de faydalanılır.
Saçların daha parlak ve güçlü görünmesine yardımcıdır.

Kendine has bir kokusu olan kükürtün cildimize tahmin ettiğinizden daha fazla faydası bulunur. Çocukluğunda hatırlayanlar olacaktır elbette… Eskiler neredeyse her şeyin temizliğinde kükürtlü sabun kullanırlardı. Şimdi ise faydalarından dolayı yine tercihimiz kükürtten yana oluyor.

Kükürtün cilde ve saçlara faydaları ise şunlardır;
İçerdiği doğal benzoil sayesinde aknelere savaş açar.
Egzama gibi kaşıntıya sebep olan deri hastalıkları için tercih edilir.
Kolajen üretimine yardımcı olduğu için ince kırışıklıklar, lekeler ve izlerin görünümünün hafiflemesinde destek olur.
Saç kepeğinin önlenmesine yardımcıdır.
Kükürtlü Ballı Eşek Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır?
Kükürtlü ballı eşek sütü sabununun kullanımı oldukça basittir. Her gün düzenli kullanımda etkisini kısa sürede gösterir. Günlük olarak sabah ve akşam kullanılabilir. Sabah uyandıktan hemen sonra ve akşam uyumadan hemen önce kullanılması sabunun etkilerinin görülme hızını artırır.

Laktoz alerjisi olanların kullanımı tavsiye edilmez.
Doğal bir sabun olduğu için cildinizde gerginlik hissetmeniz son derece normaldir. Bu durum cildinizin kuruduğu anlamına gelmemektedir. Aksine doğal sabunların cilt üzerinde gergin bir his bırakması istenilen bir durumdur.

Kükürtlü Ballı Eşek Sütü Sabunun Farkı
Hatice Teyze eşek sütü sabunu, tamamen doğal bir üründür. Eşek sütünün sağlamış olduğu faydalar ve ekstra ilave edilen yararlı bileşenler sayesinde tam bir cilt dostudur.

Hatice Teyze’nin eşeklerden taze taze elde ettiği sütler atölyelere sabun yapılmak üzere gelir. Kükürt, bal ve diğer yardımcı doğal bileşenler eşek sütü ile bir araya getirilerek sabun yapma işlemine başlanır.

Son teknoloji mühendislik uygulamaları ile geleneksel yöntemlerin birleştirilmesiyle Hatice Teyze doğal sabunları elde edilir. Titiz analizler ve değerlendirme süreçleri sonucu en kaliteli sabunlar ortaya çıkarılır.

Siz de hemen Hatice Teyze Kükürtlü Ballı Eşek Sütü Sabununu deneyebilirsiniz!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR