Valerian Bitki Suyu - 50 ml. - Tonik
Valerian Bitki Suyu - 50 ml. - Tonik

Valerian Bitki Suyu - 50 ml. (HTBU038)

Fiyat : 390,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze Valerian Tentürün İçeriğinde Neler Var?
Hatice Teyze Valerian tentür satın almak isteyen herkesin sorduğu çok önemli bir soru var: Ürünün içeriğinde neler bulunuyor? Bu soruyu sormanızda sizi son derece haklı buluyoruz. Kedi otu ve melisa karışımından meydana gelen Hatice Teyze, bitkilerin şefkat dolu evreninden hayatımıza oldukça önemli şeyler fısıldıyor.

Melisa otu, çoğu zaman çay formunda tüketilen bir ürün olarak dikkat çeker. Deliksiz bir uyku uyumanın en iyi yollarından biri olan melisa otu çayı içmek, herkesin uyguladığı bir yöntemdir. Hatice Teyze’nin Valerian tentürü ile melisa otu çayı artık çok daha işlevsel bir form alıyor.
Yorucu, stresli ve fazlasıyla yoğun bir şekilde geçen her günün sonunda huzurlu bir uykuya dalmak mı istiyorsunuz? Bu tentürden çaya ya da suya birkaç damla damlatıp keyifli bir biçimde içeceğinizi yudumlayın. Mis gibi bir uyku sizi bekliyor, şimdiden bizden söylemesi!
Birçok kişi, Hatice Teyze Valerian tentür adının nereden geldiğini haklı olarak merak ediyor. Kedi otunun Latince ismi, Valeriana Officinalis’tir. Bu ürün, ismini tüm detaylarıyla buradan alır. Hatice Teyze’ye ait bu tentür, hazırlanışı esnasında içine melisa otu karıştırılan eşsiz bir ürün olarak dikkat çeker. Bu tentür, içeceğinize huzurlu bir aroma katar! Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Valerian Tentürün Kullanım Amaçları Nelerdir?
Hatice Teyze Valerian tentür, çoğu zaman daha huzurlu ve kaliteli bir uykuya daha rahat dalabilmek için kullanılır. Stresli anlarda sakinleşmenin en iyi yolu; çayınıza ya da suyunuza birkaç damlacık Hatice Teyze’nin tentüründen damlatmaktan geçer!
Regl dönemlerinde birçok kadın duygusal anlamda kendini aşırı gergin ya da halsiz hissedebiliyor. Hatice Teyze Valerian tentür, sadece birkaç damlasıyla bile bu gergin dönemi en iyi şekilde geçirmeyi yardımcı oluyor. Bu kadar işlevsel bir ürünü siz neden kullanmayasınız ki, öyle değil mi?

Hatice Teyze Valerian Tentür Nasıl Kullanılmalıdır?
Hatice Teyze Valerian tentür, geceleri uykuya dalmadan evvel direkt olarak içeceğe damlatılarak tüketilmelidir. Bu içeceğin bitki çayı ya da su olmasına özen göstermelisiniz. Başlangıçta birkaç damla şeklinde kullanmak yeterli olacağı için bu ürünü fazla fazla kullanmanıza hiç gerek yoktur.
Cilt bakımını düzenli bir şekilde yapmak herkes açısından büyük bir önem taşıyor. Hatice Teyze ürünleri ile cildinizi en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Cilt konusunda birçok beslenme ürününü satışa sunan Hatice Teyze’den her zaman çok memnun kalacağınıza eminiz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR