Vişne Sirkesi 200 ML - Diadan Gelenler
Vişne Sirkesi 200 ML - Diadan Gelenler

Vişne Sirkesi 200 ML (HTSR020)

0,00
Fiyat : 80,00 TL(KDV Dahil)
80,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Hatice Teyze Vişne ve kiraz sirkelerinin, keskin bir tadı ve keskin bir kokusu yoktur.  Her türlü yemeklerde ve tatlılarda miktarları ayarlanarak rahatlıkla kullanılabilir. 
Lezzetiyle farklılık kazandırır.


Sapları meyvesinden, çekirdeği hepsinden değerli, meyvelerinin tüm özlerini içinde barındıran vişne ve kirazın sirkesi, meyvesinden çok daha yararlıdır. Doğal fermantasyon ile meyve özlerinin tüm özellikleri sirkeye taşınır. Vişne ve kiraz sirkeleri; cilt güzelliği, selülit problemlerinin giderilmesi gibi yararları ile özellikle kadınlar için son derece önemli, sofralarınızın sağlıklı lezzetlerindendir.


Ağrılara son

Vişne- Kiraz sirkesi doğal ağrı kesici olarak son derece faydalıdır. Ayrıca romatizmal rahatsızlıklar ve ağrılarına iyi gelir.  Vişne- kiraz sirkeli su ile bacaklarınıza düzenli olarak masaj yaparak uygulandığında, selülitlerinizde büyük oranda azalma olacaktır. 

 

Kulağınıza küpe olsun

Vişne- kiraz sirkesi mükemmel bir cilt ve saç bakım ürünüdür. İçerdiği A, C ve B1 vitaminleri sayesinde, cildinizde ve saçlarınızda fark edilir bir canlanma sağlar.
Tırnaklar için son derece besleyici özelliği vardır.

 

Göz önünde olsun

İçeriğindeki bol miktarda A vitamini, göz sağlığı için son derece olumlu etki sağlar. Bu nedenle vişne-kiraz sirkelerini sürekli kullanmak faydalıdır.

 

İştah açar

Vişne- kiraz sirkesi, içerdiği B1 vitamini sayesinde iştahsız olan çocuklarda olumlu etkilere sahiptir.