Zeytin Sirkesi 200 ML - Diadan Gelenler
Zeytin Sirkesi 200 ML - Diadan Gelenler

Zeytin Sirkesi 200 ML (HTSR013)

Fiyat : 115,00 TL(KDV Dahil)
115,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Bir tek dalı ve yapraklarıyla barışı simgeleyen taç olmuş başımıza, altın rengiyle yağı, salataların, sofraların tacı olmuş, çekirdeği sağlığın sırrı, meyvesi kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olmuş, rengi şiirlere söz olmuş, ölmeyen koca gövdesiyle uzun yaşamın sırrı olmuş asırlarca. Hatice Teyze’de Zeytin sirkesiyle bir ilk olmuş. Zeytin meyvesi, yağı, yaprağı, çekirdeği ve sirkesi hepsi birbirinden faydalı.  

 

Zeytin Gözlüm

Sağlıklı gözler için çok önemli olan A vitaminini bol miktarda barındırır. Gözün, ışığı ve karanlığı daha iyi tanımlayarak gece görüşünü geliştirmesini sağlar.

 

Demir deposu

Zeytin sirkesi içeriğinde demir oranı yüksektir. Kırmızı kan hücrelerinin vücuda oksijen taşıma kabiliyeti kandaki demirin varlığına bağlıdır. Demir, ayrıca enerji üretiminde önemli bir rol oynar. 

 

Sağlıklı Sindirim

Zeytin sirkesi sağlıklı bir sindirim sistemi için gerekli kimyasal ve mikroorganizma popülasyonlarının ideal dengesini desteklemektedir. Özellikle mide ağrılarını, bulantıları, hazımsızlığı, kabızlığı, karın ağrılarını, hafifletici etkiye sahiptir. 

 

Alerjilere karşı

Zeytin tüketimi, ile daha rahat nefes alabilir. Nefes alma rahatsızlıklarını azaltmaya yardımcı olur.

 

Saçlara ve cilde

Zeytin sirkesi besleyici ve koruyucu antioksidan bakımından zengindir.  Saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Cildi yaşlanma etkilerinden korur. Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmamızı sağlar.
 

Ağrı yok

Zeytin sirkesi doğal bir ağrı kesici olarak son derece faydalıdır. Ağrı eşiğini yükseltir, kas ve kemik ağrılarının kısa sürede giderilmesinde yardımcıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR