Balkabağı Reçeli - 310 gr. - Reçeller
Balkabağı Reçeli - 310 gr. - Reçeller
Balkabağı Reçeli - 310 gr.-Reçeller / Ballar
Balkabağı Reçeli - 310 gr.-Reçeller / Ballar

Balkabağı Reçeli - 310 gr. (HTRÇ002)

Fiyat : 227,00 TL(KDV Dahil)

Kahvaltıların aranan ve sevilen yüzüdür o: reçel! Reçelin her türlüsü sevilir, herkes tarafından afiyetle yenir. Ama öyle bir çeşidi var ki yemeye doyum olmaz. Evet, balkabağı reçelinden söz ediyoruz. Hatice Teyze balkabağı reçeli eğer bir kahvaltı sofrasına konuk olduysa herkesin sevgisini kazanır hiç şüphesiz.

Hatice Teyze Balkabağı Reçeli Koruyucu ve Katkı Maddesi İçerir mi?
Koruyucu ve katkı maddesi içeren ürünleri tüketmek istememenizi çok iyi anlıyoruz. Çünkü bu tür ürünler sağlığı tamamen olumsuz yönde etkileyebiliyor. Hatice Teyze balkabağı reçeli satın alırken bu tarz durumları düşünmenize asla gerek kalmaz.
Hatice Teyze balkabağı reçeli içinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Aileniz ve sevdiklerinizle rahatlıkla tüketebileceğiniz bu reçel, doğal olmasıyla dikkat çekiyor. Geleneksel yöntemlerle el yapımı olan ve cam kavanozlarla raflarda yerini alan bu ürünün tadına doyamayacaksınız!

Hatice Teyze Balkabağı Reçelinin İçinde Neler Bulunur?
Reçel satın alırken içeriğini öğrenmek büyük önem taşır. Hatice Teyze balkabağı reçeli içinde taze balkabakları, içme suyu, limon ve az miktarda şeker yer alır. İçeriği ile herkesin kalbini kazanan bu balkabağı reçeli ile çocuklar da artık reçel yemeye bayılacak!

Hatice Teyze Balkabağı Reçeli Doğal mı?
Hatice Teyze olarak ürettiğimiz tüm ürünler doğaldır. Doğal reçel dendiği an akla Hatice Teyze’nin reçeli gelir! Amasya’dan tam mevsiminde toplanan taze balkabakları, geleneksel bir usul ile pişirilir. Azıcık da şeker katılır. Bol meyveli, az şekerli Hatice Teyze balkabağı reçeli, meyvenin vitaminlerinin kaybolmayacağı biçimde kısık ateşte pişirilir.

Hatice Teyze Balkabağı Reçeli Ev Yapımı mı?
Günümüzde birçok kişi ev yapımı gıdaları daha sık tercih ediyor. Bunun temel nedeni, ev yapımı ürünlerin daha doğal, hijyenik ve güvenilir olmasından kaynaklanıyor. El emeği göz nuru yiyecekler herkes tarafından sevilerek tüketiliyor.
Hatice Teyze balkabağı reçelinin en güzel yönü ise ev yapımı olmasıdır. Özenle pişirilen, soğutulan ve paketlenen Hatice Teyze ev yapımı balkabağı reçeli, hünerli ellerin sihrini mutfağınıza taşıyor!

Hatice Teyze markası olarak çalıştığımız tüm üreticileri kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçirmekteyiz. Bu değerlendirme süreci, yetiştirilen bitkilerin tohumlarından toprağın verimliliğine kadar tüm yetiştirme koşullarını kapsamaktadır. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde Hatice Teyze olarak, en iyi üreticilerle anlaşarak yalnızca doğal ve kaliteli mahsulleri toplamakta ve işlemekteyiz.
Bununla da sınırlı kalmayan doğallık ve kalite anlayışımız, ayrıca makinesiz üretimi ve geleneksel yöntemlerin üretim süreçlerinde kullanılmasını da kapsamaktadır.
Üstelik mevsimi olmayan hiçbir mahsülü toplamayarak her zaman en iyi kaliteyi siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR