Bebek Sabunu - 100 gr.-Sabunlar
Bebek Sabunu - 100 gr.-Sabunlar
Bebek Sabunu - 100 gr.-Sabunlar
Bebek Sabunu - 100 gr.-Sabunlar
Bebek Sabunu - 100 gr.-Sabunlar

BEBEK SABUNU - 100 gr. (HTSB009)

0,00
Fiyat : 49,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze Bebek Sabunu çocukların ve bebeklerin hassas ciltleri için tasarlanmış nemlendirici özelliği yüksek bir sabundur. Cildini bebeksi hissetmek isteyen yetişkinlerin de tercih edebileceği her yaşa uygun tamamen doğal bir üründür.

Bebeğinize uykudan önce Hatice Teyze Bebek Sabunu ile banyo yaptırarak mışıl mışıl uyumalarını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin cildinde oluşan pişiğin önüne geçmede yardımcıdır.
.
Bebek Sabununda Hangi Bileşenler Bulunur?
Hatice Teyze Bebek Sabunu, son derece doğal bir sabun olarak dikkat çeker. Kanatsız meleklerimizin cildinin ihtiyacı olan nemi en iyi şekilde sağlar. Her bebeğin cildi neme ihtiyaç duyduğu için muhakkak bebek sabunu kullanılması gerekir.

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan bebek sabununda; zeytinyağı, bebek pudrası ve kül suyu bulunur.

Zeytinyağı, yüksek derecede Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile antioksidanlar içerir. Cildi besleyen ve yumuşatan zeytinyağı, saçlarda da aynı etkiyi gösterir. Aynı amanda cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur.

Kül suyu, temizleyici özelliği bulunan özel bir malzemedir. Bu bileşen cilt bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilir.

Bebek sabununda bulunan bebek pudrası, cilt yüzeyini korumasıyla bilinir. Tahriş olmuş ve kızarmış cilt yüzeyi için bebek pudrası sıklıkla tercih edilen bir üründür.
.
Hatice Teyze Bebek Sabunu Nasıl Elde Edilir?
Minicik ayakları ve sevgi dolu elleri… Dünyalara sığmayan o sonsuz, masum gülüşleri! Bebekler; saflığı, iyiliği ve temizliği en güzel şekilde temsil eden varlıklardır hiç şüphesiz… Kimse bunun aksini düşünmez.

Her zaman için bebek sabunları, cildi tazeleme ve yenileme konusunda oldukça iyi bir seçenektir. Hatice Teyze, soğuk sıkım tekniğiyle kendi ürettiği kaliteli zeytinyağlarını bebek sabununda da kullanır.

Hatice Teyze Bebek Sabunu, hafif ve hoş kokuludur. Bu nedenle sabunu kullanan kişiyi hiçbir zaman rahatsız etmez. Hatice Teyze’ye ait bu özel sabun, son derece kaliteli malzemelerle beraber üretilir. .

Hatice Teyze Bebek Sabunu Nasıl ve Hangi Sıklıkta Kullanılmalıdır?
Hatice Teyze Bebek Sabunu hem yetişkinlerde hem de çocuklarda ve bebeklerde kullanılabilir. Yetişkinler, günlük cilt bakımları için bu doğal temizleyiciden faydalanabilir. Ek olarak saç ve vücut temizliği için de harika bir destektir.

Bu sabunu bebeklerde haftada 2-3 kez kullanmak yeterli olacaktır. Yetişkinler ise Hatice Teyze’ye ait bu sabunu diledikleri zaman kullanabilir. Bebeğiniz ve kendiniz için doğal sabun arayışındaysanız Hatice Teyze ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.