Eşek Sütlü Sabun - 100 gr.-
Eşek Sütlü Sabun - 100 gr.-
Eşek Sütlü Sabun - 100 gr.-
Eşek Sütlü Sabun - 100 gr.-
Eşek Sütlü Sabun - 100 gr.-

Eşek Sütlü Sabun - 100 gr. (HTSB007)

0,00
Fiyat : 75,00 TL(KDV Dahil)

Eşek sütü anne sütüne en yakın olması özelliğiyle ve bağışıklığımızı güçlendirip büyük hastalıklara karşı kafa tutmasıyla günümüzde popülerleşti. İçeriğine baktıkça bir defineye doğru kulaçlar atmış gibi oluyoruz. Eşek sütü denilince hemen herkesin aklına düşen Hatice Teyze’nin bu serüveni tarihte baş döndürücü güzellikleri ile nice krallara diz çöktüren kadınların güzellik reçetelerinde “Eşek Sütü”ne ulaşması ile başladı.

 

Artık hepiniz öncelikle Kleopatra'dan bahsettiğimizi biliyorsunuz ancak sadece o değil, onun biricik tutkusunu bilen, tarihteki pek çok kraliçenin, aktör ve aktrislerin, ünlü modellerin de bir vazgeçilmezi eşek sütü. Bileşimi ve pH değeri açısından anne sütüne en yakın besinlerden biri olan eşek sütü, sahip olduğu aminoasit, mineral ve vitamin değerleri ile tam bir hazine gibi...

 

Bu değerli hazineyi bize sağlayan sevimli eşeklerimizin beslenmesine en az kendimiz kadar özen gösteriyoruz. Anne sütüne en yakın olması özelliğiyle sahip olduğu mineral, aminoasit ve vitamin değerleri ile tam bir hazine. Bilinen en önemli eşek sütü sabunu özelliği doğal kolojen sağlayıcısı olması yönüyle de adeta gençliğin kapılarını açan gizli bir tılsım.