Ginsengli Macun - 230GR - Tahin & Pekmez
Ginsengli Macun - 230GR - Tahin & Pekmez

Ginsengli Macun - 230GR (HTAT057)

Fiyat : 790,00 TL(KDV Dahil)
790,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Gıda takviyelerinde, özellikle son dönemlerde sık sık kullanılmaya başlanan bitkilerden biri de Ginseng bitkisi olarak karşımıza çıkar. Yüzyıllar boyunca geleneksel Çin kültürü içinde mühim bir yere sahip olan bu bitki, Araliaceae adlı bir familyada yer alan Panax cinsine mensuptur.
Yavaş büyür; taze ginseng, kırmızı ginseng ve beyaz ginseng olarak sınıflandırılır. Kırmızı olanı, en sık duyulan çeşididir. Ginseng macun ise birçok kişi tarafından sevilerek tüketilen bir ürün olarak bilinir.
Bu macunun büyüsüne kapılmak için hiçbir şekilde beklemenize gerek yok. Hatice Teyze, siz ve sevdikleriniz için son derece kaliteli bir ginseng macunu üretiyor. Siz de geleneksel Çin kültürünün en önemli öğeleri arasında yer alan ginseng ile zinde olmanın tadını çıkarabilirsiniz!

Hatice Teyze Ginseng Macunda Katkı Maddesi Bulunur mu?
Özellikle yiyecek türündeki ürünleri satın alırken içinde katkı maddesinin olup olmadığı merak edilir. Bu gayet normal bir durumdur. Hatice Teyze ginseng macun içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.
Tamamen doğal ürünler ve yöntemlerle üretimi gerçekleştirilen Hatice Teyze’ye ait bu macun, gönül rahatlığıyla satın alınıp tüketilebilir. Fakat kullanım esnasında sınırı aşmamakta yarar var. Bu ürün çok tüketildiği takdirde bünyenize ağır gelebilir.

Hatice Teyze Ginseng Macun Nasıl Elde Edilir?
Macun türündeki ürünlerin üretilmesi meşakkatli bir süreçtir. Fakat Hatice Teyze, her bir ürününü kaliteli koşullarda üretir. Son derece doğal bir şekilde elde edilen Hatice Teyze ginseng macun; kaliteli damla sakızları, kendine has Datça bademi ve kebabiyenin birleşimi sonucunda meydana getirilir.

Hatice Teyze Ginseng Macununu Her Yaştan Kişi Kullanabilir mi?
Özellikle ebeveynler, bu macunu çocuklarının ya da bebeklerinin kullanıp kullanamayacağını fazlasıyla merak ediyor. Bu merakı hemen giderelim: Hatice Teyze ginseng macunu, her yaştan bireyin kullanması için uygun bir şekilde üretilmemiştir. Bu ürünü, sadece 10 yaşın üzerinde olan kişiler düzenli bir biçimde tüketebilir. 10 yaşın altında yer alan bireylere bu ürün ağır gelebilir.

Ginseng Macunu Ne Kadar Tüketilmelidir?
Ginseng macunun fazla tüketiminde sorunlar yaşanabileceğine az evvel değinmiştik. Bu anlamda ürün, günde 1 tatlı kaşığından daha fazla tüketilmemelidir. En uygun kullanım miktarı bu şekilde belirlenmiştir. Ürünü kahvaltılık olarak tüketebilir, güne enerjik başlayabilirsiniz!
Hatice Teyze ginseng macunu ve diğer ürünlerini dilediğiniz zaman dilediğiniz konumdan sipariş edebilirsiniz. Böylece ürününüz kapınıza kadar gelir. Hatice Teyze ürünlerimizden satın alarak, en doğal yapıda ve kimyasal içermeyen bir ürüne sahip olursunuz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR