Kantaronlu & Eşek Sütlü Sabun - 100 gr. - Sabun
Kantaronlu & Eşek Sütlü Sabun - 100 gr. - Sabun

Kantaronlu & Eşek Sütlü Sabun - 100 gr. (HTSB033)

Fiyat : 315,00 TL(KDV Dahil)

%40 oranında eşek sütü içerir.

Eşek sütü ve kantaron iki farklı mucizevi bileşen... Bir araya geldiği zaman ise etkileri daha da artıyor ve ortaya Hatice Teyze Kantaronlu Eşek Sütü Sabunu çıkıyor! Gençlik ve güzellik iksiri olarak adlandırabileceğimiz bu doğal sabunu herkes kullanabilir!
Eşek Sütünün ve Kantaronun Faydaları Nelerdir?
Gerek eşek sütü gerek kantaron her biri birbirinden faydalı iki bileşendir. Özellikle eşek sütü son derece besleyici özelliğe sahiptir ve bolca vitamin içerir. Eşek sütü yüksek miktarda; amino asit, Omega-3, Omega-6, kalsiyum ile A, B1, B6, C, D ve E vitaminlerini içerir. Anne sütüne çok benzer bir yapısı vardır.

Eşek sütünün faydalarını sıralayacak olursak;
Antioksidandır. Bu yüzden sivilce, akne, siyah nokta gibi cilt problemlerine destek sağlar.
Alerjik ciltlerin rahatlamasına yardımcıdır.
Doğal bir retinol kaynağı olduğundan yaşlanma karşıtı ve hücre yenileyici olarak etki gösterir.
Saçlara güç, parlaklık ve nem kazandırır.
Güneş lekeleri ve kırışıklıklarda etkilidir.
Sedef ve egzama hastalıklarının tedavisine yardımcıdır.
Kolajen içerdiği için cildin dolgunlaşmasına destek olur.

Sarı kantaron doğanın altın şifacısı olarak adlandırılır. Hatice Teyze ürünlerinde de sıkça tercih edilen değerli bir bitkidir. Kılıç otu olarak da bilinir. Bunun nedeni Osmanlı döneminde sıklıkla özellikle de savaş döneminde tercih edilmesinden kaynaklıdır. Çünkü bu bitkinin yaraları iyileştirme gücü bulunmaktadır.

Sarı kantaronun faydalarını sıralayacak olursak;
Hücre yenileme özelliği bulunur. Bu sayede ciltte oluşan yaraların, çatlakların ve lekelerin hızla iyileşmesine yardımcıdır. Aynı zamanda acıyı da hafifletir.
Antiseptiktir. Sivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu engeller.
Cilt rengini dengeleyerek aydınlık ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcıdır.

Hatice Teyze Kantaronlu Eşek Sütü Sabununda Hangi Malzemeler Bulunuyor?
Kantaronlu ve eşek sütü özlü sabunumuz, sizlere hem doğal hem de ferahlatıcı bir temizlik deneyimi sağlamak için yaratıldı. Vücut ve yüz temizliğinde her zaman rahatlıkla güvenerek kullanabileceğiniz bu doğal sabun, içeriğindeki tüm malzemelerin gücünü doğadan almaktadır. Kantaronlu eşek sütü sabununun içeriğinde bulunan bileşenler şunlardır:

Kantaron yağı
Eşek sütü
Zeytinyağı
Hindistan cevizi yağı
Kül suyu

İçeriği, cildinize hem parlaklık sağlayacak hem de değerli özleriyle besleyecek şekilde formüle edilmiştir.

Kantaronlu Eşek Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır?
Cildinizi bir yandan temizlerken diğer yandan da nemlendirme ve besleme özelliğine sahip bu sabun, güne daha canlı başlamanıza yardımcı olacak!

Nadide özlerle çevrilmiş bu sabunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz.

Laktoz alerjiniz varsa ürünü kullanmanız tavsiye edilmez.

Eşek Sütünün Hikayesi...
Güzelliklerine güzellik katmaya çalışan kadınların eşek sütünü kullanarak kendilerini gençleştirmeye çalıştıkları çok eskilerden beri bilinen bir yöntemdir. Eşek sütü tüketerek güzelliği korumak, antik zamanlardan itibaren devam eden bir gelenektir.

Güzelliğe olan tutkusuyla tarihe adını yazdırmış ünlü Mısır Kraliçesi Kleopotra’da eşek sütündeki gücün farkına varanlardandır. O zamandan beri kadınlar arasında süregelen vazgeçilmez güzellik sırlarından biri olmuştur...
Kantaronlu Eşek Sütü Sabunun Doğallığı ve Fiyatı
Bizler her zaman doğanın ne kadar cömert olduğunu vurguluyor ve doğallığın peşinden koşuyoruz. Sizler için her zaman en iyi malzemenin arayışında olmakla birlikte en sağlıklı ve en doğal ürünleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. Hijyenik üretim alanlarımızda kalitemizden ödün vermeden en etkili olan formülleri elde etmek için yılmadan çabalıyoruz.

En son teknoloji mühendislik uygulamalarını geleneksel yöntemlerle birleştirerek en iyi ürünleri size sunuyoruz. Bu titiz süreçlerin sonunda sizlere en kaliteli ürünü sunuyoruz. Bu nedenle, fiyatını sonuna kadar hak eden eşek sütü sabunumuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR