Günlük yaşamda öğün aralarında hatta acıktığımızda elimiz hep atıştırmalıklara gidiyor. Hem doğal, hem sağlıklı hem de çok lezzetli atıştırmalıklar için artık marketleri dolaşmanıza gerek yok. 7 yıllık eğitim ve araştırma sonrası sizler için hazırlanan ve köylerden toplanan meyvelerden yapılan en taze ve en lezzetli atıştırmalıkları ile tanışmak ister misiniz? O halde Hatice teyze atıştırmalıkları tam size göre.

Meyve cipslerinden pestil çeşitlerine, hurma, ceviz, üzüm ve ezmelerden enerji mix atıştırmalıklara kadar aradığınız tüm atıştırmalıklar Hatice teyzededir. Sipariş verdikten sonra 1-4 gün içinde adrese teslim alacağınız atıştırmalıklarla hem günü sağlıklı ve enerjik geçirecek hem de elinizin altında en leziz ve sağlık dolu organik atıştırmalıklarla gün boyu zinde kalacaksınız. Büyük küçük herkesin çok seveceği en doğal ve en lezzetli atıştırmalık çeşitleri sizleri bekliyor. Sevdiğiniz meyvelerin cips tarzı lezzetlerine bayılacak, pestillerini yediğinizde mutlu olacaksınız. 

Yanınızda ayırmak istemeyeceğiniz organik atıştırmalıkları hemen sipariş verin, öğün aralarında ve canınız bir şeyler atıştırmak istediğinde keyifle yiyin. Sevdiklerinize ikram edeceğiniz leziz ve rengarenk atıştırmalıklarla 7'den 70'e sağlık dolu günler geçirin.

Tarçınlı Elma Pestili (Şeker ilavesiz) - 50gr.
ADET
25,00 TL KDV Dahil
Kavun Cipsi - 50 gr.
ADET
25,00 TL KDV Dahil
Portakal Cipsi - 50 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Kavun Pestili - 50 gr.
ADET
27,00 TL KDV Dahil
Karpuz Pestili
ADET
27,00 TL KDV Dahil
Çilek Pestili (Şeker ilavesiz) - 50 gr.
ADET
25,00 TL KDV Dahil
Hurma Cipsi - 50 gr.
ADET
25,00 TL KDV Dahil
Can Erik Pestili (Şeker ilavesiz) - 50gr.
ADET
25,00 TL KDV Dahil
Mandalina Cipsi
ADET
28,00 TL KDV Dahil