Çay Ağacı Tonik - 150 ml.-
Çay Ağacı Tonik - 150 ml.-
Çay Ağacı Tonik - 150 ml.-
Çay Ağacı Tonik - 150 ml.-

Çay Ağacı Tonik - 150 ml. (HTBU027)

0,00
Fiyat : 119,00 TL(KDV Dahil)

Çay Ağacının Hikayesi

Çay ağacı yaprakları, ilk olarak Aborjinler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Boğaz ağrılarını geçirmek için kullanılan bu bitki, başlarda yalnızca belli bir kıtada yetiştirilir. 1700’lü yıllarda Avustralya’yı keşfeden Kaptan Cook, tüm dünyaya bu mucizevi bir bitkiyi armağan eder. O yıllarda, askerlerin yaralarını iyileştirmek için kullanılan bu bitki, cilt üzerinde olan faydalarının anlaşılmasıyla cilt bakım ürünlerinde de tercih edilmeye başlar.

Çay Ağacı Tonik Cilde Nasıl Uygulanır?

Cildinizi kir ve kalıntılardan arındırdıktan sonra bu toniği kullanabilirsiniz. Bir parça pamuğa veya direkt olarak yüzüne sıkacağınız toniği ellerinizle cildinize masaj yaparak yedirin. Dairesel hareketlerle nazikçe uygulayacağınız masaj cildinizi harekete geçirmeye yardımcı olacak ve toniğin etkisini artıracaktır. Ürünü kullandıktan sonra durulama gerektirmez. Çay ağacının etkilerini daha fazla hissetmek isterseniz çay ağacı sabunu ile cildinizi yıkayabilir, toniği kullandıktan sonra ise çay ağacı kremini kullanabilirsiniz. Bu toniği günlük olarak sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Çay Ağacı Toniği Cildi Besler Mi?

Çay ağacı yağından elde edilen bu ürün cildinizin temizlenmesi ve arınmasına yardımcıdır. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildinizin hafiflediğini ve nefes aldığını hissedebilirsiniz. Çay ağacının bileşenleri cildi beslemekten öte arındırmaya yardımcıdır. Genellikle yağlı ve akneli cilde sahip kişiler çay ağacını tercih etmektedir. Bu nedenle normal, kuru ve karma ciltlerde kullanılan çay ağacı içeren ürünler cildi bir miktar kurutabilir. Ancak Hatice Teyze Çay Ağacı Toniğin içinde yer alan hint yağı cildi yumuşatmaya yardımcıdır. Toniğin özel formülü sayesinde cildiniz hem arınır hem de beslenir. Doğal bitkilerle üretilen bu doğal tonik, günlük bakım rutininin en vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Hatice Teyze Çay Ağacı Toniği Nasıl Üretiliyor?

Hatice Teyze Çay Ağacı Tonik tamamen doğal bileşenlerden elde edilir.