Sofralarımızın ve hatta en keyifli anlarımızın bile vazgeçilmez parçası en eski zamanlardan beri çaylar olarak kabul edilir. Eşimizi dostumuzu ağırlarken, kahvaltı keyiflerinde, çalışırken ve dinlenirken bir bardak çayın verdiği rahatlığı başka şeylerde bulmak zordur. Özellikle de bu çay, tadı ile doğal ve özgünse bir başka keyifle içiliyor. Hatice Teyze güvencesiyle sunulan çayların tadıysa hepsinden özel, hepsinden keyifli.

Birbirinden farklı ve lezzetli çay çeşitlerinin hepsi organik formu ile hazır. Doğadan alındıktan sonra hiçbir kimyasal işlemle buluşmadan hazırlanır ve paketlenir. Çay tutkunlarına ise yalnızca bu lezzetlerin keyfini yaşamak kalır. Hatice Teyze'nin sunumu ile satışta olan tüm çayların lezzeti kadar sağlığa olan faydaları da dikkat çekiyor. Soğuk algınlığına iyi gelen, emziren anneler için süt yapan, sindirim sistemini rahatlatan birçok sağlıklı çay çeşidi bir arada bulunuyor.

Çayın en doğal haliyle tanışmak ve gerçek çay keyfini dilediğiniz gibi yaşamak için istediğiniz türünü deneyerek başlayabilirsiniz. En geleneksel içeceklerimizden birisi olarak bu tadın el değmemiş halini daha çok seveceğinize emin olabilirsiniz.

Chiadox Detoks Çay - 250 gr.
ADET
95,00 TL KDV Dahil
Anne Sütü Arttırıcı Çay - 100 gr.
ADET
24,00 TL KDV Dahil
Relax Çay - 50 gr.
ADET
34,00 TL KDV Dahil
Kış Çayı - 100 gr.
ADET
34,00 TL KDV Dahil
Yeşil Çay
ADET
12,00 TL KDV Dahil
Limonlu Melisa - 20 gr.
ADET
14,00 TL KDV Dahil
Ihlamur - 50 gr.
ADET
22,00 TL KDV Dahil
Yaseminli Yeşil Çay - 50 gr.
ADET
27,00 TL KDV Dahil
Adaçayı - 20 gr.
ADET
12,00 TL KDV Dahil
Adaçayı - 20 gr.
ADET
12,00 TL KDV Dahil