Gojibery Kremi 30 ml - CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ
Gojibery Kremi 30 ml - CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ
Goji berry kremini cildini canlandırmak, pürüzsüzleştirmek ve nemlendirmek isteyen olgun cilde sahip herkes kullanabilir.

Goji Berry Meyvesinin Faydaları Nelerdir?
Goji berry çok eski çağlardan beri hem severek tüketilen hem de tıbbi amaçlı kullanılan bir meyvedir. Vitamin ve mineral açısından son derece zengindir. Goji berry meyvesinde tam 21 farklı mineral bulunur. Bunlardan en önemli olanları bakır, selenyum, kalsiyum, çinko, demir, germanyum ve fosfordur.

Vitamin açısından da son derece zengin olan bu meyvede; B1, B2, B6, E ve C vitamini bulunur. Hatta içerdiği C vitamini portakala göre 500 kat daha fazladır. Lif bakımından da %21’lik oranla hatırı sayılır bir miktara sahiptir. Aynı zamanda havuçtan daha fazla beta karoten içermektedir.

Goji berry bu denli zengin bir içeriğe sahip olduğundan dolayı cilde ve vücudumuza da pek faydası bulunur. Bu meyve; cildin sıkılaşmasını ve toparlanmasını, yaraların iyileşmesini, kırışıklıkların görünümün daha iyi hale gelmesini ve nemlenmesini sağlar.

Vücudumuzu içten de düzeltmeye yarayan goji berry meyvesi özellikle Çin’de kolesterol, hormon ve sinir sistemini düzenleme amaçlı yaygın olarak tüketilir.

Nasıl Kullanılır?
Hatice Teyze Goji Berry Kremi’ni günlük rutininizde sabah ve akşam temiz bir cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Goji berry kremi genellikle 35 yaş üstü olgun ciltlerin tercih ettiği bir üründür. Eğer cildinizin zamana karşı koymasını istiyorsanız siz de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Hatice Teyze Goji Berry Kremin İçeriği
Tamamen doğal bileşenlerden üretilen Hatice Teyze Goji Berry Kremi’nde; goji berry, melisa, biberiye, portakal, limon, karanfil, tatlı elma, acı biber ve gül yağları bulunur.

Limon, goji berry ve portakalın içerdiği C vitamini cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıkların görünümünü düzenlemeye yardımcıdır. Melisa bitkisinin de cildi dolgunlaştırdığı bilinmektedir. Gül bitkisi, cildi besler ve parlatır. Tatlı elma, gözeneklerin daha sıkı olmasını sağlarken karanfil, biberiye ve acı biber cildi uyararak kan dolaşımını hızlandırır.

Tüm bu faydalı bileşenler Hatice Teyze Goji Berry Kremi’nin içinde bir araya gelmiştir. 100 ml’lik ve 30 ml’lik iki farklı seçeneği bulunan bu doğal krem, cildi canlandırmanın en güzel yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Hatice Teyze Goji Berry Kremin Farkı
Hatice Teyze sunduğu ürünlerin bileşenlerini de kendi üretmektedir. Goji berry kreminin içindeki yağlar soğuk sıkım tekniği ile Hatice Teyze atölyelerinde üretilmiştir. Hem mahsullerin üretiminde hem de son ürün aşamasında tamamen doğal ve çevre dostu yöntemler uygulanır.

Son mühendislik tekniklerinin geleneksel yöntemleri koruyarak bir araya getirilmesiyle ürünler elde edilir. Ürünlerin doğallığının korunması için her aşama denetimden geçer.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR