Limon Reçeli - 310 gr. - Reçeller
Limon Reçeli - 310 gr. - Reçeller

Limon Reçeli - 310 gr. (HTRÇ019)

Fiyat : 179,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze doğal reçel çeşitleri arasında yer alan limon, soframıza taptaze haliyle ulaşır. Doğanın bize sunduğu mucizevi ışığa hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklemez. Üretiminden paketlenmesine kadar tüm doğallığını koruyan reçel, steril cam kavanozlarda sizinle buluşur.

Hijyenimizi ve sağlığımızı gözünden sakınan Hatice Teyze, doğanın büyüsünü evimize getiriyor. Akdeniz tarımını ölümsüzleştiren marka, hayatımızda tatlı bir iz bırakıyor.

Hikayesi Güney Asya sınırlarında başlayan limon, nice imparatorluklar aşarak Akdeniz’e doğru uzun bir yolculuğa çıkar. Tarihin tozlu sayfalarının arasında kendine özgü bir yer edinen meyve, bazen soğuk rüzgarlara karşı mücadele etti bazen de ılık bir esintiye kapılıp gider.

Limon; kimilerine göre Akdeniz ikliminin sıcaklığını yansıtan güneşli bir meyve, kimilerine göre ise aydınlığı çağrıştıran bir ışık oldu. Alternatif tıbba dahi kaynak olan limon, yaratıcı bir enerji yayarak bizi de kendisine hayran bırakıyor.

Narin göründüğü kadar güçlü bir meyve de olan limon, insanlığın en doğal halini temsil ediyor. Zaman içinde atalarımızdan bize miras kalan deyimler ve atasözlerine dahi konu oldu. Birbirinden farklı kimliklere bürünen limon, tüm ihtişamıyla hayatımızın her alanında yer almaya devam edecek.

Hatice Teyze Limon Reçeli Hangi Bölgenin Limonlarından, Nasıl Yapılır?
Büyüklerimizden kalan geleneksel yöntemler ile uzman mühendislerin bilgisini harmanlayan Hatice Teyze, doğallığın mucizesini keşfe çıkıyor. Akdeniz ile Ege’nin ahenkli dansına şahitlik eden Bodrum, şifalı ellerini bizlere uzatıyor.

Hatice Teyze limon reçeli, sevdiklerimizle yapacağımız sohbetlerin en tatlı halini temsil ediyor. Özel günlerimizi unutulmaz kılan reçel, tatlı krizlerine en sağlıklı çözümü getiriyor.

Hatice Teyze, mevsiminde topladığı limonlar ile toprak ananın kalbine yumuşak bir dokunuş yapıyor. Tazecik, sulu ve besleyici limonlar ile yapılan bir reçel, öğünlerin en tatlı vazgeçilmezi oluyor.

Geleneksel odun ateşinde ağır ağır kaynayan limon reçellerinin içinde az miktarda şeker, limon parçaları ve içme suyu bulunur.
Hatice Teyze, uyguladığı üretim teknikleri ile hayatımıza renk katıyor. Sağlığımızı doğa ile keşfetmemiz gerektiğini vurguluyor. Yeni ve eski yöntemleri birleştirdiği lezzetli yolculuğuna bizi de davet ediyor.

Türkiye’de sahip olduğu 14 üretim tesisi ile emeğini şeffaf bir şekilde gözler önün seriyor. Ürünlerin her zerresinde yerelliğe, doğallığa, emek ve üretime verdiği önemi sergiliyor.

Limon ağaçları, güneşin yeryüzünü aydınlattığı Bodrum toprakları tarafından bizlere sunuluyor. Meyve, yaz mevsiminin sonlarına doğru dalıyla vedalaşmaya hazırlanıyor. Çeşitli test ve analizlerden geçtikten sonra doğallığıyla sofralarımıza konuk oluyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR