Muhafız El Spreyi - 50 ml. - Tonik
Muhafız El Spreyi - 50 ml. - Tonik

Muhafız El Spreyi - 50 ml. (HTBU0114)

0,00
Fiyat : 163,00 TL(KDV Dahil)
163,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Limon ve turunçgiller C vitamini açısından en zengin kaynaklar arasında yer alır. C vitamini kolajen sentezinde önemli bir rol taşır. Bu nedenle elde oluşan yaraları ve yıpranmaları hem temizleyerek iyileştirir hem de bakımını sağlar.

Mikropları yok etmekte son derece etkili olan limon ve turunçgil özleri Hatice Teyze Muhafız Eel Sspreyine ilhamveren iki bileşen olarak göze çarpıyor Ellerinizi temizlerken aynı zamanda nemlendiren bir ürün istiyorsanız bu spreyi tercih edebilirsiniz. Elinize gün içinde ihtiyaç duyduğunuz kadar sprey sıkabilir, durulamadan kullanabilirsiniz.

Hatice Teyze Muhafız El Spreyinin Hikayesi
Hatice Teyze Muhafız El Spreyi, limon ve turunçgillerin muhteşem faydalarını ellerinizle buluşturur. Doğanın sunduğu en değerli meyvelerden olan limon ve turunçgiller, tarih boyunca güzelleşmek için kadınlar tarafından kullanıldı.

Güzelleşmede en çok tercih edilen meyvelerin başında limon gelir. Güzelliğiyle tarihe damga vuran Osmanlı saray kadınlarının en büyük sırlarından biri de limondur. Hatice Teyze Muhafız El Spreyinde de yer alan limon ile sultanlar, yüzlerinin ve ellerinin pamuk gibi olmasını sağlardı.

Yüzün daha genç bir görünüm elde etmesini sağlayan limon sayesinde ilerleyen yaşlarına rağmen güzelliklerini koruyan kadınlar, yaralarının iyileşmesinde de limonu tercih ederlerdi.

Hatice Teyze Muhafız El Spreyini, doğanın bize sunduğu limon ve turunçgilleri özenle toplayarak, herhangi bir katkı maddesi eklemeden hazırlıyoruz. Muhafız El Spreyi, doğaya hiçbir zarar vermeden çevre dostu şekilde üretilir.

Muhafız El Spreyi Çantada Kolay Taşınabilir Mi?
Gün boyu ellerimizin birçok yüzeye temas etmesi sonucu ellerimiz kirlenir. Ellerinizi yıkama imkanı bulamadığınız durumlarda temizliğini sağlamak için ek ürünlere ihtiyaç duyarsınız.

Boyutları çantada taşımaya uygun olan bu ürünü dışarı çıktığınızda ellerinizi temizlemek için kullanabilirsiniz. Canlandırıcı etkisiyle ön plana çıkan bu spreyi, günün her saatinde kullanabilirsiniz. Az bir miktar Hatice Teyze Muhafız El Spreyi, ellerinizin zarafetine zarafet katar.

Hatice Teyze Muhafız El Spreyi Doğadaki Hangi Kokulardan Esinlenmiştir?
Osmanlı İmparatorluğu’nun son derece ihtişamlı saraylarında kokular ayrı bir öneme sahiptir. Kokuların iyileştirici ve mutluluk verici gücüyle tedavi uygulamaları bile yapılırdı. Kokuların gücü günümüzde de bilinen bir gerçektir. Güzel bir koku günlük psikolojinizi son derece olumlu etkiler.

Hoş bir kokuya sahip olan Hatice Teyze Muhafız el spreyi ile ellerinizin muhteşem kokmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, limon ve turunçgillerin insanı mutlu eden ve enerjik hissetmesini sağlayan yapısı ile gününüzü keyifli hale getirebilirsiniz.