Nar Çekirdeği Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ
Nar Çekirdeği Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ

Nar Çekirdeği Yağı - 150 ml. (HTBU031)

0,00
Fiyat : 195,00 TL(KDV Dahil)
195,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Üç dinde kutsallığı, yedi uygarlıkta mucizesi, Mitolojik Yunan’dan Zerdüştlere, Şamanlar’a kadar efsanevi öyküleri olan neredeyse tek meyve nar… Yüz yıllar önce narın güzelliklerine güzellik, bedenlerine sağlık kattığını fark eden kadınların bahçelerini nar ağaçlarıyla doldurduğunu duymuş muydunuz? Peki “çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane” bereketiyle kendi küçük ritüellerimizde bile yeri olan narın bin bereketten bin sıhhate uzanan yolculuğunu biliyor musunuz? Uzmanlara göre çekirdekli yapısıyla nar içsel yaşlanmayı geciktiriyor ve ciltteki kolojen miktarını arttırıyor. Güzelliğin öncüleri nar çekirdeğinin sıkılaştırıcı etkisinden faydalandıklarını, cildi aydınlattığı ve parlattığını, saç bakımında da kırık tedavisinde kullandıklarını açıklıyorlar. Nar çekirdeğinin bilinen diğer faydaları arasında; içinde bulunan flavonoidlerin kötü kolestrole iyi geldiği, obeziteyi önlediği, vücuttaki zararlı radikallerle mücadele ettiği, antienflamatuvar özelliklerinden dolayı sırt ağrısı, artrit, eklem sertliği gibi kronik rahatsızlıklarda bile mükemmel sonuçlara ulaşıldığı, doğal bir afrodizyak olduğu, yaraları onardığı, hafızayı güçlendirdiği hatta menopoz şikayetlerini bile hafiflettiği, antidepresan özellikleri taşıdığı sayılabilir. Nar çekirdekleri, bahçelerimizdeki en taze, en sulu narlardan ayrıldı, Hatice Teyze’nin bereketli ellerinde soğuk sıkım yağ olarak hazırlandı ve doğanın şifalı dokunuşundan size bir iksir olarak uzanıyor.

 

Kullanım Şekli:

 

Hatice Teyze Nar Çekirdeği Yağı'nı 3'er aylık kürler halinde kullanabilirsiniz. Hamilelikte kullanılmamalıdır. Gündüz güneşte leke yapabilir. Dahili kullanım için uygundur. 70 kg altı bir tatlı kaşığı 70 kg üstü bir yemek kaşığı sabahları aç karnına içilerek tüketime uygundur. Günlük dozu aşmadan yemeklerinizde ve salatalarınızda da kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Uyarı:

 

Haricen kullanılmaz.İlaç değildir. Takviye edici gıdadır. Hamilelikte kullanılmamalıdır. Gündüz güneşte leke yapabilir.