Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. (HTBU004)

Fiyat : 529,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Tyeze Naturel Sıkılaştırıcı Yağ, özellikle bel ve basen bölgesinde kullanılan canlandırıcı özelliğe sahip doğal yağlardan oluşan özel bir karışımdır. Okaliptüs, nane, kekik, avanta, biberiye, susam ve badem yağlarından oluşan sıkılaştırıcı yağ vücudunuzu canlandırarak harekete geçirecektir!

Okaliptüsün rahatlatıcı, nanenin hücre onarıcı, kekiğin yağ yakma etkisi ve bademin içerdiği E vitamini ve antioksidanlarla anti-aging etkisi olduğu bilinmektedir.

Naturel Sıkılaştırıcı Yağ ile vücudunuz hem nemlenecek ve yumuşayacak hem de yağların enerjisi ile canlanacaktır

Naturel Sıkılaştırıcı Yağ Nasıl Uygulanmalıdır?
Hatice Teyze’nin doğal içerikli bu yağı, bol su tüketimi ve egzersiz ile bir araya getirildiğinde çok daha olumlu sonuçlar verir. Özellikle de yürüyüş veya spor aktiviteleri öncesinde uygularsanız, artan vücut ısınız sayesinde sıkılaştırıcı yağın etkisini de artırmış olursunuz.

En sevdiğiniz spor kıyafetlerinizi giymeden önce, etki görmek istediğiniz bölgelere sprey yardımı ile sıkılaştırıcı yağ sıkın ve ellerinizle cildinize yedirin. Daha olumlu sonuçlar için yağ karışımını ayak bileklerinizden basenlerinize kadar olan tüm bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

150 ml miktarında, bitkisel yağ karışımı içeren pratik sprey şişesiyle Hatice Teyze naturel sıkılaştırıcı yağı uzun bir süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Sıkılaştırıcı yağı, egzersiz rutininiz ve dengeli beslenme planınızla birlikte sağlıklı hayat tarzınızın önemli bir unsuru haline getirebilirsiniz.

Naturel Sıkılaştırıcı Yağ Tüm Vücuda Uygulanabilir Mi?
Sıkılaştırıcı yağı dilerseniz tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Vücudunuzda şikayetçi olduğunuz bölgeye odaklanabilir ve düzenli şekilde kullanarak etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.

Hanımlar genellikle bel ve basen bölgeleri için naturel sıkılaştırıcı yağı kullanmayı tercih ediyorlar. Siz de ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir bölgede kullanım sağlayabilirsiniz.

Ancak bu ürünü yüzünüzde kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Ürün sadece vücut kullanımı için uygundur.

Hatice Teyze Sıkılaştırıcı Yağ Cildi Besler Mi?
Tamamen doğal yağlardan oluşan bu muhteşem karışımı, her şeyden önce cilt dostu bir bakım yağı olarak hazırladık. Cildinize verdiği enerji ve canlılığın yanı sıra, badem ve susam yağında bulunan güçlü E vitamini ve antioksidanlar sayesinde cildinizi yumuşacık yapacaktır.

Hatice Teyze Naturel Sıkılaştırıcı Yağın Farkı
Bir cilt bakım ürününün sadece doğal bileşenlerden oluşması yeterli değildir. Üretim ve paketleme sürecinin de doğal yöntemlerle yapılması bir ürünü doğal yapan etkenler arasındadır.

Hatice Teyze, ürünlerinde kullandığı her bir malzemeyi kendi yetiştirmektedir. Türkiye şartlarında yetişmeyen malzemeleri ise yurtdışından direkt 1. üreticiden işlenmemiş haliyle almaktadır.

Geleneksel üretim yöntemleri üstün mühendislik uygulamalarıyla birleşince ortaya en kaliteli yağlar çıkar. Mühendis ekibimiz üretim süreçlerinde gerekli analiz ve incelemeleri yapar. Yağlar soğuk sıkım tekniği kullanılarak işlenir. Böylece hiç bir malzemenin içindeki faydalı bileşenler kaybolmaz.

Tüm bu süreçlerin sonunda ortaya doğru şekilde işlenmiş fayda sağlayan ürünler çıkar.

Ürünün Saklama Koşulları
Ürünü direkt güneş ışığı görmeyecek bir yerde saklayabilirsiniz. Ağzı kapalı ve ısıdan uzak tutarak saklamanız ürünü daha uzun süre kullanmanıza imkan sağlar. Ürünün şişesi de saklama koşulları düşünülerek tasarlanmıştır. Şişenin koyu renkli olmasının sebebi, yüzeye gelen ışığı minimuma indirmektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR