Natürel Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Natürel Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Natürel Sıkılaştırıcı Yağ - 150 ml. (HTBU004)

0,00
Fiyat : 115,00 TL(KDV Dahil)

Ne Mona Lisa’nın gizemli büyüsü çözüldü ne de güzelliğin tarifi yapılabildi. 90*60*90 klişesi günümüz kadınları için bir kıstas değil. İnce olmak ya da zayıf denecek beden ölçülerine sahip olmak bir yeterlilik derecesi değil. Kendi ile tamamen barışık olmak isteyen kadın esas olarak fit ve sıkı görünmeyi dert eder. Rahatlatıcı etkisi bilinen okaliptüs, onarıcı etkisi bilinen nane, yağ yakma etkisi bilinen kekik, anti aging etkisi bilinen bademin bu konuda tek tek etkileri kabul ediliyor. Yorgunluk, uykusuzluk, düzensiz beslenme, çok fazla kimyasal kozmetik ürünü kullanma, kilo verme, ve ilerleyen yaşlar gibi doğal süreçler de ne yazıktır ki cildimizde yıpranma, sarkma gibi deformasyonlara neden oluyor. Aslında bunun en güzel destekçisi tabi ki de spor yapmak ve bol su içmek ancak sizle paylaşmak istediğimiz bir doğal yöntemimiz daha var; Hatice Teyze Naturel Sıkılaştırıcı Yağ. Hatice Teyze doğanın bizi toparlayan nimetlerine tek tek en doğal ortamında ulaştı ve her birini soğuk sıkım olarak bir şişede buluşturdu, egzersizlerinizden önce vücudunuza canlılık katmak için sizlerin kullanımına sundu. Özellikle ayak bileklerinizden yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak sürdüğünüzde etkisi daha güçlü olacaktır.

 

Kullanım Şekli:

 

Harici kullanım için uygundur. Ayak bileklerinizden yukarı dairesel hareketler ile basenlere masaj yaparak sürdüğünüzde etkisini 2 kat aktif hale getirmiş olursunuz. Yürüyüş ve spor esnasında yani vücut ısınmış iken kullanmalısınız. Cilt altı kan dolaşımını uyararak yağların yanmasını ve cilt yüzeyinde istenen sıkılaşmayı sağlayacaktır. Bol su içerek süreci destekleyiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.