Üzüm Çekirdeği Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ
Üzüm Çekirdeği Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ

Üzüm Çekirdeği Yağı - 150 ml. (HTBU030)

0,00
Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)
135,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Anavatanı Anadolu’nun bağıyla, asmasıyla, tadıyla ünlü güzel meyvesi üzüm… Kurusundan yaşına, pekmezinden şarabına kadar seviyoruz üzümü. Adına şarkılar söyletecek kadar hayatımızın içinde olmasına rağmen en kıymetli kısmını, meyvesini yedikten sonra atıyor olmamız, kıymetini geç anladığımız her şey gibi üzecek bizi. Eskiden kadınların güzellik, lokmanlarınsa güçlü ilaç listelerinde olan üzüm çekirdeğinin çok önemli bir antioksidan ve e vitamini deposu olduğunu son dönemde öğrendik. Omega 6 ve Omega 9 içerdiğini, bunun kıymetini iki kat arttırdığını, bağışıklık sistemi güçlendirmede öncü olduğunu, afrodizyak özellikleri taşıdığını günden güne ortaya çıkıyor. Hatice Teyze, bu tarihimiz kadar eski meyvenin kıymetli çekirdeklerinden soğuk sıkım olarak hazırladığı üzüm yağımızla sizleri buluşturuyor. Hatice Üzüm Yağı’nı biberiye, sarımsak gibi baharat infüzyonlarında kullanabileceğiniz gibi, hafif tadı ile salatalarınızda, kek, krep ya da wafflelarınızda kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Şekli:

 

Dahili kullanım için uygundur. Günlük olarak yetişkinlerin sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı içmesi tavsiye edilir. 02 ila 07 yaş çocuklarda 1 çay kaşığı içmesi tavsiye edilir.Günlük dozu aşmadan yemeklerinizde ve salatalarınızda da kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Uyarı:

 

Haricen kullanılmaz. İlaç değil, takviye edici gıdadır.