Loading..
   < >

   Malatya'da yetişen böğürtlenlerden hazırlanan, taze taze, doğal ve ev yapımı bir sirke: Hatice Teyze Doğal Böğürtlen Sirkesi. Özellikle salatalarında tatlı-ekşi sevenlerde lezzet patlaması yaşatan bu sirke, meşe fıçılarda iki sene boyunca bekletilerek elde ediliyor. Aromatik tadı gizli reçetelere, faydaları yaşamımıza ödül gibi çünkü böğürtlen A, C, E ve B vitamini yönünden zengin bir meyve.

   • Miktar: 250 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   24,00 TLKDV Dahil

   İzmir'in en doğal bağlarından taze taze toplanan ve bütünüyle doğal yöntemlerle işlenen Hatice Teyze Doğal Üzüm Sirkesi ile hem mutfaklarda hem sofralarda baş köşeye yerleşiyor. Sadece salatada kullanmakla sınırlı kalmayın çünkü üzüm sirkesi kan şekerinin dengelenmesine dost, cilde doğal bir kalkan. Meşe fıçılarda iki sene boyunca bekletilerek elde ediliyor.

   • Miktar: 250 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   19,00 TLKDV Dahil

   Amasya elmaları artık neredeyse tüm dünyanın gözbebeği, sadece bizlerin değil. Elma dünyasının seçkin üyesi olan Amasya elmasını taze taze toplayan ve bütünüyle doğal yöntemlerle işleyen Hatice Teyze, hazırladığı Hatice Teyze Doğal Elma Sirkesi ile hem mutfaklarda hem sofralarda baş köşeye yerleşiyor. Meşe fıçılarda iki sene boyunca bekletilerek elde edilen Hatice Teyze Doğal Elma Sirkesi, "yudum yudum Anadolu" tabirini gerçek yaşama taşıyor.

   • Miktar: 250 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   23,00 TLKDV Dahil

   Sonbaharda doğanın sunduğu ender güzellikteki meyvelerden biri alıç. Görünüş olarak muşmulaya benzediği için bazı yörelerde ekşi muşmula olarak da biliniyor. Kırmızı ve sarı renkteki meyvelerinin tadı tatlı ve hafif buruk. Antalya'dan özel olarak seçtiğimiz alıçların tadını verdiği sirkesi ise hem sirkenin faydalarını hem de bu şifalı meyvelerin sihirlerini barındırıyor. Kısaca meşe fıçılarda iki sene boyunca bekletilerek elde edilen Hatice Teyze Doğal Alıç Sirkesi bir şifa kaynağı, doğal bir temizleyici.

   • Miktar: 250 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   27,00 TLKDV Dahil