Loading..
   < >

   Çeşitli bitki özleriyle hazırlanan Hatice Teyze sabunlarıyla, özellikle cilt ve saç sorunlarına kalıcı çözümler bulunabilir. Son dönemlerin en popüler ürünleri arasında gösterilen doğal sabunlar sahip oldukları minerallerle günlük hayat temposunun en sağlıklı destekçisi olabilirler. Rahatlatıcı olduğu kadar da uyarıcı etkiye sahip olan ürünler seçerek hem evinize ferahlık katabilir hem de uzun zamandır aradığınız doğallığa kavuşabilirsiniz.

   Düzenli kullanımda etkileri kısa zamanda gözle görülür olan organik sabunlar, hassas ve alerjik bünyeye sahip kişilerde, bebeklerde, yaşlılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Sadece sahip oldukları faydalı içeriklerle değil aynı zamanda hoş görüntüleriyle de özellikle banyo, çekmece içi, mutfak ve salonların en çok tercih edilen yardımcıları arasında gösterilecek olan sabunlar, hediye paketlerinin içine de eklenerek yaratıcılık en üst seviyeye çıkarılabilir.

   Bitkisel yağlar kullanılarak elde edilen doğal sabunlarla güzelliğinizin sırrını görünür ve kalıcı kılabilir ve ihtiyacınız olan enerjiye gün içinde istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Farklı malzemelerle ürettiğimiz sağlıklı kozmetik ürünler eşliğinde cildinizi olumsuz dış etkilerden ve serbest radikallerden koruyabilirsiniz. Mevsime özel ihtiyaçlarınız için keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşarken bakım ürünleri kategorisine de göz atabilirsiniz.