Loading..
   < >

   Hem bol lifli yapısı, hem de glisemik indeksi düşük olması nedeniyle tüm dünyanın gözbebeği olan hurma, Hatice Teyze Bitter Hurma Ezmesi olarak kahvaltılardan ara öğünlere kadar uzanan harika bir lezzet seçeneğine dönüşüyor. Özellikle çocukların güne daha sağlıklı bir başlangıç yapmalarını sağlayan Hatice Teyze Bitter Hurma Ezmesi, tatlı krizlerini dengelerken %85 bitter kakao içeren yapısıyla da çikolata düşkünlüğüne karşı iyi bir kurtarıcı.

   • Miktar: 200 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil

   Binlerce yıllık Asya medeniyetlerinde şifa kaynağı olarak kullanılan, Hint safranı olarak da bilinen, tadı köriye ve safrana benzeyen zerdeçal, medikal özellikli baharatlar arasında. Ağırlıklı olarak Uzakdoğu’da yetiştirildiği için çoğunlukla Hint ve Uzakdoğu yemeklerinde karşımıza çıksa da her gün yenmesi önerilen gıdalar arasında. Mutlaka zeytinyağı ya da karabiberle kullanmanızı öneriyoruz. Zerdeçalın tekbaşına emilimi %0 iken, karabiberin varlığı emilimi %2000 arttırıyor. Çorbalarda, yemeklerde kullanabileceğiniz gibi, kahvaltınızda ballı süt ya da yoğurda da ekleyebilirsiniz.

   • Miktar: 50 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   18,00 TLKDV Dahil

   Hatice Teyze Pirinç Kepeği Maskesi, su, kil, gülsuyu, pirinç kepeği yağı, tatlı badem yağı ve buğday yağını buluşturan ve kökleri Doğu'ya uzanan bir güzellik hazinesi. Pürüzsüz bir cilde sahip olmalarıyla bilinen Japon kadınlarının en önemli malzemelerinden biri olan pirinç kepeği, Hatice Teyze ekipleri tarafından Isparta'dan toplanıyor. Badem ve buğday ise içeriklerindeki vitamin, mineraller ve lifler ile zengin bir fayda listesine sahip.

   • Miktar: 100 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   99,00 TLKDV Dahil

   Karbonhidrat, lif, protein, vitamin ve mineral açısından zengin bir meyve olan mandalina, muhteşem bir atıştırmalık olarak karşımızda. Bodrum'un mis kokan mandalinalarından üretilen Hatice Teyze Mandalina Cipsi, hava değişimleri sırasında kullanılabilecek en lezzetli ve en faydalı ürünler arasında.

   • Miktar: 50 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

   E vitamini, kalsiyum, fosfor, demir ve magnezyum açısından zengin bir kaynak olan badem, gelişim çağında olan çocuklar kadar yetişkinler için de özel bir besin. Dünyaca ünlü Datça bademinden üretilen Hatice Teyze Datça Bademi'nden günde 6-7 adet tüketerek hem genel metabolizmanızı korur hem de kitap-dergi okumaları sırasında size eşlik edecek harika bir dost sahibi olabilirsiniz.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   17,00 TLKDV Dahil

   Geleneksel yöntemlerle Hatay’da üretilen Hatice Teyze Tarçınlı Can Erik Pestili, ara öğünler için ideal bir atıştırmalık. Pestil, mevsiminde yetişen meyvelerden yapıldığında hem tat, hem de sağlık açısından oldukça faydalı bir gıda. Yapımı oldukça zahmetli olan pestilin doğru kıvamlara sahip olması için gizli sırları var. Sadece Hatice Teyze’nin bildiği... Tarçınla tatlanan Hatice Teyze Can Erik Pestilinin en büyük özelliği bütünüyle katkısız ve doğal olması.

   • Miktar: 50 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   25,00 TLKDV Dahil

   Pestil, mevsiminde yetişen meyvelerden yapıldığında hem tat, hem de sağlık açısından oldukça faydalı bir gıda. Yapımı oldukça zahmetli ve püf noktaları barındıran Tarçınlı Elma Pestili, Hatice Teyze’nin hünerli ellerinde Amasya’dan gelen elmalarla yapılıyor. Elmalar pestil haline getirilirken içine eklenen tarçınla lezzetine ve faydalarına bonus özellikler ekleniyor. Çünkü tarçın ve elma birbirlerine en çok yakışan ikililerden biri. Doğal vitamin deposu olan Hatice Teyze Tarçınlı Elma Pestili, soğuk kış günlerinde ailenizin tüm üyelerine ihtiyacı olan enerjiyi de sağlıyor.

   • Miktar: 50 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   25,00 TLKDV Dahil

   Lif oranı en yüksek gıdalardan biri olan hurma, günümüzde çok çeşitli türevleriyle, her yaşta insana seslenen, mücevher bir besin. Lifli yapısından dolayı sindirim sistemine de destek olan hurma, sıcak bölgelerden dünyaya yayılıyor ve her geçen gün popülaritesi artıyor. Hatice Teyze'nin Medine'den dünya sofralarına taşıdığı Hatice Teyze Hurma lezzeti, aynı zamanda bereketin ve bolluğun da simgesi.

   • Miktar: 250 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

   Sadece ülkemizde değil, dünyada da bir marka haline gelen Kırkağaç kavunlarından üretilen Hatice Teyze Kavun Cipsi, küçük bir atıştırmalık arayanlara hafif, ferah, taze kokusu ve tadıyla sesleniyor. Hem vitamin hem de folik asit, potasyum, sodyum, magnezyum, demir ve bakır açısından zengin bir meyve olan kavun, biraz enerji isteyenlerin de biricik atıştırmalığı olmaya aday.

   • Miktar: 50 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   25,00 TLKDV Dahil
   Amasya’dan Hatice Teyze farkıyla sofralarınıza gelen elma cipsi, içinde bulunan meyvanın tüm yararlarını sağlıklı bir atıştırmalık ritüeline dönüştürüyor. Çıtır çıtır elma yemenin diğer bir yolu olan elma cipsleri, yağ içermediği için diğer cipslerden kat kat daha sağlıklı.
   ADET
   25,00 TLKDV Dahil