Sağlık, güzellik ve bakım için kullanılan ürünlerin organik olması hem daha iyi sonuç almanızı hem de gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyor. Tepeden tırnağa her çeşit bakım ürünleri ile Hatice Teyze, güzellik iksiri bakım yağlarından cilt kremlerine, banyo tuzu ve banyo sütünden ayak kremlerine kadar onlarca ürünü ile her ihtiyaca cevap veriyor. 

Paraben gibi sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen tamamen doğal bakım ürünlerini bulacağınız Hatice Teyze, yılların verdiği tecrübe ve eğitimler sonrası hazırlanmış doğal ürünleri ile sağlık ve güzellik dağıtıyor. İçeriğinden emin olduğunuz sağlıklı bir bakım ürünü kullanmanın keyfini ve alacağınız sonuçların size vereceği mutluluğu yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. El, yüz, ayak, göğüs ve tüm vücut için doğal bakım ürünleri arıyorsanız, Hatice Teyzenin eşsiz ürünleri ile tanışmalısınız.

 Cilt maskeleri, doğal yağlar, bebek bakım yağı ve en taze meyvelerden üretilen kremlerle güzelliğinize güzellik katabilir, kaliteli ve güvenilir bir adresten alışveriş yapmış olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ürünlerinizi kullanma talimatı ve içeriğinin yer aldığı paketlerde sipariş verdikten 1-4 gün içerisinde kargo ile teslim alabilirsiniz.

Argan Yağı - 20 cc.
ADET
69,00 TL KDV Dahil
Nane Yağı - 10 cc.
ADET
59,00 TL KDV Dahil
Adaçayı Yağı - 20 cc.
ADET
70,00 TL KDV Dahil
Çay Ağacı Yağı - 20 cc.
ADET
95,00 TL KDV Dahil
Limon Yağı - 10 cc.
ADET
65,00 TL KDV Dahil
Argan Yağı - 20 cc.
ADET
69,00 TL KDV Dahil
Gül Yağı - 10 cc.
ADET
85,00 TL KDV Dahil
Nane Yağı - 10 cc.
ADET
59,00 TL KDV Dahil
Lavanta Yağı - 10 cc.
ADET
46,00 TL KDV Dahil
Çay Ağacı Kremi - 100 ml.
ADET
165,00 TL KDV Dahil