Loading..
   < >

   Sağlık, güzellik ve bakım için kullanılan ürünlerin organik olması hem daha iyi sonuç almanızı hem de gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyor. Tepeden tırnağa her çeşit bakım ürünleri ile Hatice Teyze, güzellik iksiri bakım yağlarından cilt kremlerine, banyo tuzu ve banyo sütünden ayak kremlerine kadar onlarca ürünü ile her ihtiyaca cevap veriyor. 

   Paraben gibi sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen tamamen doğal bakım ürünlerini bulacağınız Hatice Teyze, yılların verdiği tecrübe ve eğitimler sonrası hazırlanmış doğal ürünleri ile sağlık ve güzellik dağıtıyor. İçeriğinden emin olduğunuz sağlıklı bir bakım ürünü kullanmanın keyfini ve alacağınız sonuçların size vereceği mutluluğu yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. El, yüz, ayak, göğüs ve tüm vücut için doğal bakım ürünleri arıyorsanız, Hatice Teyzenin eşsiz ürünleri ile tanışmalısınız.

    Cilt maskeleri, doğal yağlar, bebek bakım yağı ve en taze meyvelerden üretilen kremlerle güzelliğinize güzellik katabilir, kaliteli ve güvenilir bir adresten alışveriş yapmış olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ürünlerinizi kullanma talimatı ve içeriğinin yer aldığı paketlerde sipariş verdikten 1-4 gün içerisinde kargo ile teslim alabilirsiniz.

   Gül suyu, belki de tarihimizin en özel ve yaygın değerlerinden biri. Yüzyıllardır en doğal makyaj temizleyicisi olarak kullanılan gül suyu, Kleopatra'dan Josephine'e kadar pek çok kadının da vazgeçilmezi olmuş. Isparta’dan özenle seçilen gül yapraklarıyla yapılan Hatice Teyze imzalı gül suyunu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, bütünüyle gül yağından elde edilmesi.

   • Miktar: 150 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   36,00 ₺ KDV Dahil

   Bergamut, susam, kakao, havuç, buğday ve kayısı yağlarının karışımından oluşan Hatice Teyze Naturel Güneş Yağı, yaz aylarındaki en iyi arkadaşınız ve plaj çantanızın demirbaşı olabilir. İçeriğindeki meyve ve bitki yağlarının güzel kokusu size gün boyu ferahlık verecek ve güneşe aşkınızı tamamlayacak.

   • Miktar: 150 ml.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   115,00 ₺ KDV Dahil